mis swietlicaKONKURS

Świetlica szkolna zaprasza wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym

„Mój wyjątkowy Miś”

Celem konkursu jest zainteresowanie literaturą związaną z postacią Misia, rozwijanie talentów artystycznych oraz stworzenie okazji do poznawania różnorodnych technik plastycznych. Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do PSP 1 w Zdzieszowicach oraz rozstrzygany będzie w trzech kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8.
  2. Tematyką prac jest „Mój wyjątkowy Miś”.
  3. Praca plastyczna przedstawiać ma postać wyjątkowego misia. Dzieci wykonują prace wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, kolaż itp.). Pracę należy wykonać na kartce formatu A4.
  4. Praca musi być wykonana samodzielnie przez uczestników konkursu.
  5. Każdy z uczniów może wykonać tylko jedną pracę.
  6. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka.
  7. Praca konkursowa powinna być złożona u nauczycieli świetlicy.
  8. Prace należy złożyć do 27 listopada 2018 roku.
  9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 listopada 2018 roku.
  10. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone w szkole oraz na stronie internetowej.

Dołącz do misiowej rodzinki!